Webinaria

W tej chwili nie zaplanowano żadnych webinariów.Interesuje Cię temat, którego jeszcze nie poruszyliśmy?

Napisz do nas i opisz go w kilku zdaniach. Przeanalizujemy wszystkie propozycje i zorganizujemy webinaria, które obejmą zaproponowane zagadnienia.Administratorem danych osobowych jest Viessmann Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (53-015) przy ul. Karkonoskiej 65. Podany numer telefonu będzie przetwarzany w celu informacji Państwa o zbliżającym się webinarze . Podstawę jego przetwarzania stanowi zgoda (art. 6 ust. 1 pkt a RODO).

Odbiorcami danych osobowych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, m.in. dostawcom usług IT – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami. Podany nr telefonu będzie przetwarzany do momentu wysłania przypomnienia na wybrany webinar lub ewentualnie do momentu cofnięcia udzielonej zgody.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych posiadają Państwo następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. Ponadto przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, jednak bez jego podania nie będzie możliwe wygenerowania przypomnienia o zbliżającym się webinarze.